Понеділок, 24.06.2019, 20:20

МЕНЮ РОЗДІЛІВ

       Меню сайту
    Погода/Валюта
GISMETEO: Погода по г.Обухов


 Пенсійна реформа. Які зміни відбудуться в пенсійному забезпеченні військовослужбовців?

Пенсійна реформа. Які зміни відбудуться в пенсійному забезпеченні військовослужбовців?

На сьогодні пенсії за вислугу років військовослужбовцям Збройних Сил України та осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ призначаються незалежно від віку, в разі, якщо ці особи мають на день звільнення зі служби вислугу 20 років і більше.

Законопроектом "Про заходи щодо законодавчого забезпечення  реформування пенсійної системи” (реєстр. № 7455) передбачається поступово  (протягом п’яти років) збільшити необхідну вислугу для призначення пенсії за вислугу років військовослужбовцям та деяким іншим особам, запровадивши при цьому її календарне обчислення. Тобто, щороку на 1 рік, буде збільшена вислуга років для визначення права на пенсію за вислугу років з 20 до 25 календарних років.

Окрім цього пропонується:

  • залишити пільговий порядок обчислення вислуги років при визначенні розміру пенсії: за 20 років вислуги (з урахуванням пільгового обчислення) - 50 % заробітної плати (55 % – для звільнених у відставку) та 3 % за кожен рік вислуги понад 20 років;
  • обмежити пенсії максимальним розміром на рівні дванадцяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність;
  • зберегти механізм виплати пенсії працюючим військовим пенсіонерам без будь-яких змін – у повному розмірі незалежно від заробітної плати.
  • залишити діючий порядок виплати розмірів грошової допомоги при звільненні.
УПФУ © 2019
Розклад роботи

Понеділок-четверг з 8-00 до 17-00
П`ятниця з 08-00 до 15-45
перерва з 12-15 до 13-00
Субота, неділя - вихідні дні
Графік прийому

Відділ призначення пенсій та відділ з виплати пенсій:
м. Обухів: четверг з 8-00 до 17-00
м. Українка: вівторок з 8-00 до 17-00

      Друзі сайтуПошук
РОЗРОБНИК, АДМІНІСТРАТОР ВЕБ-САЙТУ:    ЛИТВИНЕНКО ВОЛОДИМИР
Конструктор сайтів - uCoz