Saturday, 28.05.2022, 19:13

МЕНЮ РОЗДІЛІВ

       Меню сайту
    Погода/Валюта
GISMETEO: Погода по г.Обухов


 Пенсійна реформа. Пенсії вчителів, лікарів, працівників культури — чи будуть зміни?

Пенсійна реформа. Пенсії вчителів, лікарів, працівників культури — чи будуть зміни?

На сьогоднішній день працівники бюджетної сфери (працівники освіти, охорони здоров’я, культури) мають право на призначення пенсії за вислугу років за наявності 25 років спеціального стажу, а ті, хто не скористався цим правом – на пенсію за віком.

Законопроектом пропонується установити для вчителів, лікарів, працівників культури виплату одноразової грошової допомоги при виході на пенсію у розмірі 10 призначених місячних пенсій, але тільки після досягнення пенсійного віку.

Крім того, відповідна норма поширюватиметься на осіб, які на дату досягнення  пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, працюють у закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до  пунктів "е”—"ж” статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення”, і мають  страховий  стаж  чоловіки ? 35,  жінки ? 30 років.

Обчислення стажу, який дає право на призначення грошової  допомоги та механізм її виплати здійснюватиметься в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

УПФУ © 2022
Розклад роботи

Понеділок-четверг з 8-00 до 17-00
П`ятниця з 08-00 до 15-45
перерва з 12-15 до 13-00
Субота, неділя - вихідні дні
Графік прийому

Відділ призначення пенсій та відділ з виплати пенсій:
м. Обухів: четверг з 8-00 до 17-00
м. Українка: вівторок з 8-00 до 17-00

      Друзі сайтуПошук
РОЗРОБНИК, АДМІНІСТРАТОР ВЕБ-САЙТУ:    ЛИТВИНЕНКО ВОЛОДИМИР
Website builderuCoz