Saturday, 28.05.2022, 19:36

МЕНЮ РОЗДІЛІВ

       Меню сайту
    Погода/Валюта
GISMETEO: Погода по г.Обухов


 Пенсійне забезпечення


              Для призначення (перерахунку) пенсії спеціалісту потрібно розглянути не лише заяву громадянина, а разом з нею подається добрий десяток документів-довідок: про заробітну плату, стаж, умови праці громадянина. І ці документи потрібно не просто прийняти, а по кожному з них надати вичерпну консультацію, за необхідністю направити відповідні запити за колишнім місцем роботи чи проживання пенсіонера.


Не менш відповідальною складовою роботи ніж призначення і перерахунок пенсії, є забезпечення її виплати. На кожен виплатний період  оформляються виплатні відомості, видаються списки для виплати допомоги на поховання, списки на недоодержані пенсії. Крім того, пенсійники контролюють відповідальність одержаних громадянами виплат нарахованих сум пенсій.


Для того, щоб громадянин одержав  пенсійну виплату , відповідно до його соціального статусу і страхового стажу, працівники пенсійної служби управління досконально володіють нормативно- правовою базою пенсійної системи. А інакше і не можна: за кожним розрахунком  - матеріальна забезпеченість і соціальний захист конкретної людини.

 

 

УПФУ © 2022
Розклад роботи

Понеділок-четверг з 8-00 до 17-00
П`ятниця з 08-00 до 15-45
перерва з 12-15 до 13-00
Субота, неділя - вихідні дні
Графік прийому

Відділ призначення пенсій та відділ з виплати пенсій:
м. Обухів: четверг з 8-00 до 17-00
м. Українка: вівторок з 8-00 до 17-00

      Друзі сайтуПошук
РОЗРОБНИК, АДМІНІСТРАТОР ВЕБ-САЙТУ:    ЛИТВИНЕНКО ВОЛОДИМИР
Website builderuCoz